Macrory

Kassikasvandus
 

 

Ankeet

Olen huvitatud koostööst kasvandusega

Abiks ankeedi täitmisel

* Lemmiku hind: €1 600
* Näituselemmiku hind: €1 700
* Haruldast värvi lemmik (kuld, hõbe, point, sinine,  must, valge): €1 800
* Foldide aretuse lõpetame (olenemata vanemate tervisest püsib neil risk liigeseprobleemidele). Mõnedest planeeritud pesakondadest võib veel üksikuid lontkõrvalisi sündida, aga järjekorda end neile lisada ei saa.
* Tagastamatu ettemaks on 40%.
* Kassipoeg on PKD (letaalne pärilik neeruhaigus) ja PRA-pd (reetina atroofia) vaba.
* Hinnas: vaktsiinid vastavalt vanusele; ussikuurid; termomikrokiip; europass; registreering ühingus TICA; kastreerimine/steriliseerimine; kassipoja pakk; juhend; tasuta kassiklubi ESTICAT liikmelisus esimeseks hooajaks.
* Kassipoeg oskab uude koju minnes käia liivakastis ja õiges kohas küüsi teritada, sööb kuivtoitu, on sotsialiseeritud.
* Aretusse müüakse vaid registreeritud kasvandustesse.
* Kõikide ostjatega tehakse ostu-müügi leping.
* Anname kiisupoegadele aastaks ka tervisegarantii pärilike letaalsete haiguste vastu.
* Kui olete valmis kasvandusega koostööd tegema, siis räägime tingimused läbi individuaalselt. Sel puhul antakse kass üle soodsamalt (kasutame vahel isaste kasside puhul).

* Aretuse- ja näitusekarjääri lõpetanud kiisud võivad vahel olla saadaval heade uude peresse - nad on läbinud tervisekontrolli, täielikult vaktsineeritud ning elu läbi söönud vaid kõrgekvaliteedilist premium-toitu. "Pensionile" ei lähe mitte vanad kiisud, vaid need, kellelt me oleme soovitud järglase saanud ja kes võivad rahulikult puhkusele minna. Need kiisud anname hoolivale perele sümboolse tasu eest.


Loodame, et olete kassipoja soovi tõsiselt läbi mõelnud koos kohustuste ja neid kuhjaga ületavate rõõmudega! Vastame Teile esimesel võimalusel!

Macrory kasvandus on registreeritud TICAs, CFAs ning WCFis. Oleme liitunud TICA kasvatajaprogrammiga ning allkirjastanud Eetilise Kasvataja Lepingu. Kasvandus on kantud PRIA registrisse.

Täname!