Macrory

Kassikasvandus
 

 

Meie Webbi Liis Lemsalu muusikavideos!


 

Tere Karin!
 
Peaaegu nädal on nüüd möödas Lobelia tulekust meie perre.
Kõik on läinud väga hästi. Esimesest ööst peale magab tütre kaisus. Selle tee leidis ta ise, kui hakkas pärast suurt õhtust mängu aru saama, et magamamineku aeg aga võõras koht..kuhu minna:))
Pühapäevase seisuga on tal omaalgatuslikult kogu elamisest ülevaade ja seltsib seal, kus meiegi parasjagu oleme.
Praegu kirjutadeski magab diivanil minu selja vastas, koer külje vastas.
Ta ei karda teda ja viibib tema lähedal, kuid selle liputava saba ja lähedalt nuuskimise soovi peale tõmbab veel küüru ja turtsub:)
Vana kassiga on läinud ka kõik sujuvalt hästi. Ei mingit stressi. Viimane poeb nüüd ise väikesesse transpordiboksi, et Lobiga luurekat mängida:)
Shotlastel on imetlusväärne kohanemisvõime.
Armsusest rääkimata..
 
Tervitades
Margit

Tere
Aeg on ruttu läinud, Cedrus on kasvanud ilusaks suureks kassiks juba. Ta on meil tore sülekass oma mõnusa nurrumootoriga.  Koertega on läbisaamine hea ja vahel kui viitsimist, siis kõlbab nendega natuke mängida ka. Saadan ka ühe pildi meie lahedast tegelasest.
Kuna pole kassinäitusel osalenud, siis on laupäeval toimuva kassinäituse kohta mõned küsimused: millised ettevalmistused peaks kassiga enne tegema, kas peab kaasa võtma oma liivakasti, kas puurile on vaja ka mingit katet peale, et kass saaks natuke privaatsust. Kui palju enne algust on vaja kohal olla?
Lugupidamisega
Sirje


Tere Karin!

Waiolake on väga tubli ja julge juba. Oleme saanud sättida oma käigud nii, et ta ei olegi pidanud üksi olema üle poole tunni, keegi on ikka kodus temaga kogu aeg. Ta sööb hästi, joob vett korralikult ja käib potil. Terve maja sai tal kohe selgeks ning trepist jookseb ise ilusti üles-alla. Ta on hästi mänguhimuline ning tahab palju lähedust ja paisid. Ta ei pelga ühtegi pereliiget, tundub, et ta on meid kõiki ilusti omaks võtnud. Ta on meile juba nii palju rõõmu toonud ja Kristofer muudkui räägib, kui palju ta Waiolat armastab. Nende loetud päevadega on ta meile juba nii armsaks saanud, et ei kujutagi ette, kuidas enne tema tulekut hakkama saime :) Loodan väga, et Waiola on meiega sama õnnelik. Püüame talle pakkuda lõputult palju lähedust, paisid ja kaisus olemist, et ta ennast turvaliselt tunneks. Ma pole veel väga häid pilte saanud teha, ta on kas mänguhoos või magab ja siis ei taha hästi segada. Aga panen ühe tudupildi ja saadan kindlasti peagi toredaid pilte!

Registreerisin ta eesti.ee-s ära. 

Kõike paremat,
Ursula


 

Hi Karin!

Baby kitten is home safe and sound. It was a very long travel day but he did great. After about an hour into the flight he went to sleep until it was time to land.  

I absolutely love him. He has a great appetite and drank a lot of water. He played with his new toys for about 2 hours until he was finally ready to sleep. He slept with me in our bed and I think he already feels at home. 

I take him to the vet Friday morning for his first appointment, so I will make sure she helps me with the microchip then. 

Thank you for everything!!
Lacy (Washinton, USA) 


 

Tere uuesti,

Vesta on väga hästi kodunenud, isegi esimesel ööl magas ja ei nutnud:-) On tõeline mürakaru ning Lauraga suured sõbrad, meie süles ei taha pikalt olla, aga tema süles lausa magab. Ning isu on väga hea, kosub mühinal. Huvitub kõigest ja kõigist ning on super müraja:-) Lobiseb väga nunnult nagu tõeline preili. Jookseb kõigi meie kolme korruse vahel ja uudistab läbi akna õuet. Kas Vesta emme ka otsis oma beebit taga?

Ilusat õhtut ning südamest tänud Vesta eest,

Gerli


 

Tere,

Macrory Uranus on nüüdseks meie pereliige olnud juba kolm kuud :), temast on kasvanud imetore kass ja oleme Teile väga tänulikud sellise vahva mänguhimulise seltsilise eest. Uranusel läheb väga hästi, ka viimane tervisekontroll kinnitas, et kõik on parimas korras. Saadan Teile mõned pildid Uranusest.

Ilusat suve soovides,

Jandra


 

Tere!

Meie esimesed päevad Rhodoniga on möödas. Ta on väga väga tubli kiisu! Niisama ta kuhugi laua peale või mujale minna ei tahagi. Välja arvatud voodid, sinna ta tahaks hea meelega tulla, aga me ei luba. Plaksutame ja anname teada et nii ei tohi, lisaks on meil magamistoa uks öösel kinni. Öösiti on ta nuuksunud ja mjaugunud, täna hommikul me üle kella 6:30 magada ei saanud :). Kuid ta on kaval, valis viimasel ööl salaja oma magamispesaks lapse nukuvoodi, laps oli sellega muidugi nõus kuna ta ei olnud sellega juba ammu mänginud. Laps oli koju tulles väga elevil, ütles et lõpuks ometi on mul kiisu. Vanaema juures juba kõik teised lapsed soovivad ka kiisut, kuna minu laps rääkis juba enne nägemist oma kiisust nii ootusärevalt. Nad sõbrunesid kiiresti. Kui Rebecca on tavaliselt energiline ja sahkerdaja, siis Rhodoniga oli ta nõus kohe kõike rahulikult ja vaikselt tegema. Lasi kiisul esialgu endaga harjuda, käte ja jalgadega ei luba mängida, tahab ise sööki panna ja kasti puhastada. Loodame, et need huvid ei kao kiirelt ära;). Ja ta väga ootab näitusele minekut ning lemmiklooma nädalat lasteaias.

Mõnest reast sai mitu rida, esimesed päevad on väga hästi möödunud. Täna õhtul avanes mul poest tulles eest pilt, kus nii laps kui ka Rhodon olid koos põrandal ära väsinud.

Soovin ka Royal Kitten krõbinaid tellida.

Kõike ilusat,
Rhodoni uus pere


 

Tere Karin ja Norman! 

Kiisuga on kõik hästi :), ta on imearmas! Eile ikka kippus ennast diivani alla peitma, kuid täna läks sinna ainult siis kui tolmuimeja tööle panime. Sööb isukalt, käib korralikult liivakastis ja juba nurub isegi pai. Kui õhtul üles korrusele magama läksime, siis tema jäi alla ja uudistas rahulikult kogu esimese korruse üle. Täna läks juba trepist üles ka teist korrust avastama.

Igaljuhul on ta väga mänguhimuline ja uudishimulik preili. Me oleme väga väga rõõmsad, et ta on nüüd meie uus pereliige.

Uus nimi on Olympial nüüd Beti :)

Lisan ka mõned pildid.

Tervitustega,
Grete


 

Tere taas,

Bämmi on ikka väga eriline,sest temaga saab ka juttu ajada ja alati on uksel kui keegi tuleb..mitte ainult siis kui pärast pikka päeva esimesena tulija olen ,vaid ikka ka siis kui Aavo mõned ajad pärast mind koju jõuab. Kogu perekond tuleb üle vaadata, huvitavaid uudiseid nii arvutikotilt kui jalatsitelt ja püksisäärelt ära lugeda :) Kappi oskab ise minna ja elutoas polegi keelanud. Köögikappi oli ka kiusatus minna aga ma täiesti tavalisel toonil ütlesin,et köögikapis ei käida, ja ta ei läinudki :) Uskumatu!!! Nii intelligentset lemmikut ei ole kunagi tundnud :) Selleks,et päev väga igav ja pikk ei oleks Bämmile, tuleb igal hommikul kardin niipalju eest ära lükata,et ta vabalt pääseks aknalauale,sest ega Bämmi ise kusagile kardina vahele teed küll rajama ei hakka :) Ta väga kenasti annab märku ka,et ega ei ole ununenud see liigutus mul :) Aknal aga palju huvitavat- ülemine naaber söödab nimelt tuvisid ( ega see just parim mõte ei ole ) ja neid seblib seal palju ja mõni maandub ka meie aknale- Bämmi annab korralikult märku,et see pole tuvi koht :)

Palju head soovides,

Katrin


 

Hello  Karin!

How  are  you?

As promise, here are the  first  news of  NONA in her  new home!
With  some  photos! Not  very  good  photos,  but you see how Nona is!
In  first,  I  hope your  husband, Norman, come  back home well.
Thanks a lot  again  to him for bring us  NONA in Geneva, it's  very  very nice, really.
We  were happy  to meet  him.
I find  at  the last  minute before  leaving home, the  number of  the  fly.....and  the plane  was  arriving  before us! We  were  just at 12, but the plane  was already  there !
We are  enjoyed, charmed by NONA !
At the  Airport, during  we  speak with your  husband,  she  was quiet, curious,  play  with  the  toy  who  was in  the  kennel.....and purrrrs  when we speak to her!!
What a  marvellous kitty, for all!
During  the  travel until  your  home, we  don't  hear her..she  was  sleeping!
Arriving  at home, I let  the  kenneel  open, others  cats  come  to  see  her, and  nobody  was  afraid, NONA or  others  cats! They  smell all together, and NONA  go  to the  cat   toilets!!!!!
She drinks a  little, but  for  the moment, don't eat.....
She  explore  her new home  and make friend  with my yougers  females: Maroussia  and Saskia.
Nice  and affectionnate, like to play, coming with  us and receive  caresses!
NONA is  a lovely kitty,  a  cat  dream!
I  send you  news  and  photos, don't be anxious! You  see her  growth.....
You  can  be  proud  of  her, NONA is is  sensationnal! 

Thanks a lot  again  for all,  your  kindness and  to  be  confiant in us for NONA.
I send  you  soon  anothers  news.....
Have  a nice end  of  the  day.....
Best  regards.....and puuuuurrrrrrrrrrs  from  NONA!

Ghislaine


 

Tere,

Ei jõua vist kunagi Teid tänatud sellise kingi eest. Ta on täiesti muutnud me pere eluolu. Väljavalitu olen mina, kelle juures magatakse ja kellele nurrudes ja lauldes vastu jookstakse. Tütar on arenenud selle paari kuuga rohkem kui enne terve aastaga. Kuigi kiisuke natuke pelgab teda, siis õhtuti jooksevad nii, et vaata et jalust saad. Ma pole kunagi näinud, et kass tooks ise mänguasja ja nõuaks siis mängimist. Ja see kuidas ta magab on tõeline kino, kass käiks nagu keskelt pooleks. Tema lust ja armas näoke pühib iga kurva mõtte. Meie perekliima on muutunud palju soojemaks ja rahulikumaks. Meil isegi mõlgub soov veel üks kiisu võtta, et siis on nagu tal ka omasugusega rääkida, muidu ainult inimkeel. Kuidas Teil selles osas kogemusi on, kas selline kahekassi kooslus on mõeldav või ei. Äkki on Teil mõni "pensionle" mineja, meil ruumi on ja nagu näha ka armastust. Tavaliselt ega üks vist teiseta jää. Hambad oleme ka nüüd korda saanud,silmi pesen kaks korda päevas siis seisavad ka need ilusad.

Uurisin just ükspäev Teie järglaste teekäike ja see oli muljet avaldav. Nii paljudesse riikidesse olete saatnud ja nii sooja tagasisidet on tulnud. Väga loodan,et Teil läheb hästi ja raske töö kannab palju vilja. Mul tekkis küsimus,et mis see teks tähendab (carrier of longhair, maybe odd-eye)...

Kõike head soovides,
Margit


 

At exactly 4:15pm Lancelot was taken home from Lufthansa Cargo. At first he was shivering because it was very cold in the room they put him in, but once he was in in the car he warmed up quite nicely. He has already adjusted to his new living space and cannot stop purring! And you were right about the feathers. He loves them so much! I already knew he was handsome but he stole my heart the minute I laid eyes on him! Ami is a little bit jealous of him at the moment but I am giving her plenty of attention as well to ensure her that she is not being replaced, just receiving a little brother. I attached a photo of him on the car ride home. He slept like a baby! He does send his love to you and says that he misses you very much, but is very happy here. He has so much love and excitement to offer! I cannot thank you enough for him. He sleeps in any position and it appears that he "sucks his thumb" which is super cute! I have decided to name him Bandit because at times he can be very mischievous and he has a mask on his face. I think that is a good name, what do you think? I may be e-mailing you with questions when I have any! I am going to check with the bank on Monday about the wire transfer as well so I will let you know what I hear from them. Thank you again Karin. I am so content with my little man! Happy belated Valentines Day to you too. I hope you and Norman were able to do something special! Hope to hear from you soon my friend.

Sincerely,
Sarah


 

Tere,

Juno nuusutas ringi, sõi kenasti ja nüüd on nii väsinud, et silmad vajuvad lihtsalt väsimusest kinni...

Tegime pesa punutud korvi sisse ja panime räti üle sanga, Juno nurrub pesas -nii et kõi on hästi!

Päeval katsun minna päris pesa otsima. Horteses oli küll suur valik, aga vaatab teisi turustajaid veel....

Tänud Juno ja juhendite eest, parimad tervitused!

Kuulmiseni- Katrin perega.

 


 

Tere,

Junol läheb hästi! Täna pakkusime väheke Kittenit vana beebi toidu kõrvale - sõi kõik kenasti ära.

Juno on hästi elav , mänguhimuline (siis kui ei  maga) ja  jutustaja. Kui mängu aeg on käes, siis kappab ringi nagu väike hobune.... Ja nunnutamist tahab kogu aeg. Ronib sülle ning siis peab juttu rääkima ja massaazi tegema. Juno on üks suur nurrumasin.

Junol käisid sünnipäeval Valged Kadrid külas!  Saadan mõned tehtud pildid ka.

Kõige paremate tervitustega Katrin


 

Tahtsin lihtsalt teada anda, et sõit läks täitsa normaalselt, alguses oli mjäu-sid ikka päris palju. Uude koju jõudes kontrollis Julius iga toa väiksemadki nurgad üle ja oli kohe nii rõõmus - sõi kõhu täis ja muudkui nurrus:)

Peale pikka-pikka mängimist väsis ta lõpuks umbes kella 20 ajal ära ja magas tükk aega, nüüd jälle seikleb ringi ja aegajalt natuke ikka nutab ka.

Ühesõnaga kõik on korras ja eks me hoiame vahepeal ikka teid ka oma tegemistega kursis:)

Tervitades
Maris


 

Hi Karin,

We got home about 45 minutes ago. She is AMAZING! She came right to me and started purring. She doesn't hide when you enter a room - she comes right out. She is FULL of energy. She's been running around like crazy. I guess she was tired of being cooped up. Although you can see from the photos - she had a lot more room coming home in the car than the carrier she was in. The last photo is her on the cat tree playing with a hanging ball. I tried to take some shots of her on the floor - but she's too fast. She's very sweet and not shy. I can't believe how she just walked right in and felt right at home. I've isolated her with me tonight. No other cats. Tomorrow I'll introduce her to the 2 girls after the vet checks her in the morning. She seems fine but I know sometimes the stress of a trip might not show up for a day or two. She seems perfectly fine though - clear eyed and no sniffles. I'll watch her for diarrhea. 

I took a quick look at the passport (that's really cute by the way) and I see the vaccine record but it's in a different language. So my vet will understand the shots she got - can you tell me what they are in English? I understand the Rabies. But not sure what the other 2 are. I see the dates and understand those.

My goodness. I am just thrilled to death with her. She is small but has a good weight. Her head is much prettier in person than the photos. Beautiful round eyes. She reminds me of a snowbird. She is hiding behind the pillows on the couch right now. She hasn't stopped yet...LOL! What a character. She's wonderful!Red heart

Can't thank you enough,
Mo


 

Hermione checked out - he was amazed she was so friendly and so energetic after such a long trip. 

Said to watch her for a few days just in case - but all looked great.  Smile


 

Hi Karin,

I won't be sending tons of photos - but just a follow up to let you know Hermione is doing great! She sleeps next to me every night and just LOVES people. You did a great job of socializing her. She has to be right in the middle of everything, as you can see.Rolling on the floor laughing

I've checked into the TICA shows and there are a few nearby. I'll do my best to Champion her.

Hi, finally i can get on my pc and email you. Herakles arrived roughly at 14:12 but we didn't actually get him until 15:00 which was when all the paper work was over and done with and as soon as we saw him we fell in love. e wasn't traumatized at all, instead he was pawing to get so we let him out in the car and he started purring straight away and smelling everybody. He laid on my lap on the way to the port and then slept on the car floor along with the rest of us until it was time to board the boat. We were all worn out having been up since 6 am and getting on the boat at 8 p.m was the last thing any of us wanted to do, except Herakles who kept staring out the window and twitching his ears as we drove the car up the ramp. We let him out on the boat and he stared down at the sea from the window and finally curled up on my lap. Out of the 4 of us he took the ride the best, we all got headaches from the air conditioning. We got home at 10 p.m and let him loose in our bedroom and he climbed straight up he cat tree and started playing with the dangly mouse and when we crawled into bed and turned the lights off he curled up in between both pillows and purred all night :) We took him to the vet this morning and after checking him all over they said he was all well and had a stunning personality, everybody in the waiting room were fawning over him and saying how cute and adorable he was. He's curled up on the floor now beside my boyfriends feet sleeping. As much as he wants to play the poor guy is worn out. A good days sleep and he'll be all hyperactive again. Thank you so much for sending us such a sweet and lovely boy.


 

Мы добрались благополучно! Галилейчик вёл себя великолепно, не баловался, не мяукал! Просился в туалет, ходил только в горшочек. Обаял всё купе))) Сейчас он пока не со всеми кошками вместе. Живёт отдельно с девочкой, его ровесницей. Носятся, как угорелые)), как будто родились в одном доме - никаких скандалов, шипения и драк.

Он необыкновенно ласковый, у меня таких ласкуш никогда не рождалось. Он всё время рядом, целуется, обнимает ручками за шею))) (девочки мои зовут его Гай, Гаюша)  Он просто красавец!!!! Голова отличная, ушки просто как приклеенные!


 

Suured tervitused kõigile!

Kõik on kõige paremas korras! Galileo kohanes oma uue koduga väga ruttu. Ta on väga arukas kass, kohe leidis oma wc üles ja teadis, kus kraapida tohib. Koguaeg tahab kas süles olla või siis inimese lähedal, vajab koguaeg hellust :) Eks ta ikka igatseb oma vendade-õdede järgi veel ka,vahest käib mööda kortterit ringi nuusib ja näugub,ei saa nagu aru,et mis viga on,aga kui võtad sülle ja hellitad,siis on jälle kõik korras.

Meriseaga sai ka ilusti tuttavaks. Merisiga istub meil enamus ajast puuris.Siis ta käib muutkui piilumas puuri ümber. Poiss on ka väga õnnelik,mängivad koos ilusti. Leo magab öösiti meie voodis.Tegelikult ei teagi,kus ta öösel magab:) Õhtul tuleb meie kaissu magama,aga öösel magab kuskil mujal ja hommikul on jälle meie kaisus.Tal on muidu oma pesa ka,

võibolla magab,siis seal.

Igatahes kõik on väga rahul ja õnnelikud! Kõik, kes on käinud kassi vaatamas,ütlevad,et nad pole varem nii armsat kassi näinud.

Tahtsin veel küsida,et millega silmi võiks puhastada,kas on mõni spetsiaalne lahus olemas?

Saadan ka mõned pildid.

Kõike head teile!
Marko


 

Tere üle pika aja!

Muidu on kõik hästi. Galileo on ikka samasugune hellik. Tahab koguaeg inimeste läheduses olla. Aga nüüd on ta veel ilusam kui varem.Ja väga hea iseloomuga.

Oleme väga rahul ja õnnelikud, et just sellise kassi saime!

Kõike paremat,

Marko


 

Tere,

Annan teile ka teada, et jõudsime ilusti koju, natuke veel nuttis, kuid hiljem jäi magama ja Tallinnasse jõudes lõi nurrugi :). Hästi uudishimulik on ning tundub, et kohaneb väga hästi. Käisime ka arsti juures kontrollis, sealt kinnitati, et kõik on korras, kuulati, vaadati ja kombiti ta üle. Tõesti meeldib talle väga mängida, me oleme väga õnnelikud.

Ja ma pean veel lisama, et me oleme ikka väga õnnelikud, et Erebos meile tuli. Alati on tore koju tulla, kui tema uksele vastu tuleb ning igapäeva toimetusi nagu väike laps uudishimulikult kõrvalt vaatab :)

Suur aitäh!

Anu Ja Raido


 

Tere Karin!

Oleme kõik väga rahul ja rõõmsad! Meie kiisu on väga rahulik ja inteligentne kass. Ta tahab olla kogu aeg inimeste ligi,aga mitte süles. Sööb tihti,eriti hästi konserve.

Esimesel tunnil koju tulles,nuusutas kõik kohad läbi, iga natukese aja järel tuli ja vajas paid ja läks edasi nuuskima. Leidis kohe liivakasti üles ja kasutab seda korralikult. Tuleb ja teatab,kui kaka tulnud:)Siis saab pai ja kurrub koheselt vastu.

Õhtul kui tule kustutame ja magama läheme, on Ennu ka voodis ja kurrub ja jääb tuttu...nagu hea laps ikka! Kõiki tegemisi vaatab tema pealt ja katsub pehme käpaga (.näiteks kartulikoorimist saabaste jalga panemist ja pesemist) Pahandust ei tee,laua peal ei käi,lihtsalt super!

Muidugi temaga tegeletakse ka koguaeg, juhul kui ta ei maga.

Vaatasime silmavärvi ka-vist on küll roheline ring ja ümbert oranz, aga uurime päevavalguses uuesti.

Kõik on väga hästi! Aitäh sulle!

Tervitused!

Hermeli ja Tarvo ja Kennert.


 

Meie kiisu on Dana, nüüdsest kutsume teda BelleksSmile

Ta kohanes väga hästi meie keskonnaga, alguses muidugi koerad hüppasid ja jooksid, ja väiksem koer niuksus ja jälgis kassi järele 2 päeva, kass ei saanud rahulikult maas kõndida, koer aina jooksis ta järgi. Koer polnud kunagi kassi näinudVery Happy

Nüüd on aga kõik nende vahel korras, isegi mängivad. Kõik hellitasid kassi väga palju ja sellepärast said koerad väga kadedaks ja muutsid oma käitumist. Mõlemad hullult pugesid, Joy(väike koer) tuli nii sülle nagu kiisu ja lasi end paitadaVery Happy

Oma pesa talle väga meeldib ja liivakastiga harjus ka ära, aga alguses panime liivakasti kraanulid ja tänu sellele ta hakkas sinna tagaema ainult kakat ja ühe suure taime mulda pissit, aga lahendasime selle ka ära.

Öösel käib ta alati erinevate pereliikmete kaisus, minu kaisus nii väga käind ei ole, kuid see on vist sellepärast mu toas magab ka Joy(väike koer), talle vist meeldib oma pesas magada.

Ta on väga mänguline, mängib vahepeal omaette, jookseb lihtsalt ringi ja ronib igale poole, me leiame ta üles ainult tänu tema kilisevale kaelakeele.

Ta reageerib(tuleb) kss-kssile, kuna seda hakkasin kohe algusest peale tegema, oma nimele küll ei reageeri, ja nagunii on juba kõigil pereliikmetel oma hellitusnimed talle pandudSmileJa nii kui kuhugi lähed tuleb ta järgi koos Joyga.

Meil on tegelt välja kujunenud juba üks traditsioon: ta teab ,et konserv tuleb külmkapist niiet iga hommik kui keegi ärkab siis ta tuleb külmkapi juurde ja hakkab mäuguma ja ega ta enne ei lõpeta kuni talle konservi antakse ja nii kui konservi välja võtad jookseb kausi juurde ja hakkab nurruma, ja ma arvan et tänu sellele meetodikale ta saab hommikul mitu korda konserviVery Happy

Igatahes on ta niiiii tore ja armas ja kallis meile!!!!Ta laseb kõigil end hellitada!

Belle on lihtsalt supper!SmileAitäh teile!!

Ning Häid jõule ja Head uut aastat meie pere poolt!

Uustalud.


 

Karin, he will be spoiled and he gets along with everyone.....he will only get bottled water and organic food.....lots of love......time to go shopping for a collar and some more toys! Valentino says Hello and that he is very happy here in West Hollywood...He grows more beautiful by the day and such a luv bug...He is for sure a therapy cat!


 

Tere

Paul on nüüd õnnelikult uues kodus. Tänane öö möödus küll unetult kuna ta leidis et hästi hea on mööda korterit joosta :D Öösel vahepeal isegi magas meiega koos, nurrus nii kõvasti  :) Tundub et talle meeldib meie juures. Peeglid olid uus avastus ta jaoks vist, hästi vahva vaadata mismoodi ta pikas koridoris võttis enne ühest otsast hoogu ja  siis kihutas teise otsa ning enne peeglit pidurid plokki ning siis jooksis teise toa otsa. Mul oli terve õhtu suu kõrvuni sest ta on lihtsalt nii armas ja tore. Suured tänud Teile :) 

Parimate soovidega
Hedi


 

Tere Karin,

Pildid on tehtud viimase kahel kuul.Bennuke sööb ikka Teie poolt soovitatud toitu Nutram,aga Ta on üks tubli sööja. Maitseb kõik kurgist-kanani. Ta kohe ootab pühapäeva,kui saab pehmet toitu. Spordipoiss on Ta ka  kõva,sellepärast oleme nii heas sportlikusvormis. Iseloom on Tal fantastiline,see on lausa ime ,kuidas Ta oma käppasid kasutab,selline tunne nagu Ta teeb seda täie teadlikusega(näiteks paneb käpa ette,kui midagi suust välja kukub jne). Ma võin Teda kiitma jäädagi,ääretult intelikentne ja armas.

Kena nädalavahetust!
Siiri